Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Hakkımızda

İstanbul Saç Ekimi

Sizi Hemen Arayalım!

Bilgi Almak İster Misiniz?

   Türkiye de 1995’ten bu güne gelen, 22 yıldır sadece Saç Ekimi üzerine hizmet veren bir kuruluştur. Türkiyeye Yurtdışı’ndan Saç Ekimi hastası getiren ve saç ekiminin Türkiye de sektör haline gelmesini sağlayan ilk Sağlık Turizmi öncülerindendir. Yurtdışı’ndaki yabancıların veya Gurbetçilerin Saç Ekimi için Türkiyeye gelmelerini ve Saç Ekimi ile sağlıkta güven kazanarak döviz girdilerinin artmasını sağlamıştır. 

   Maga Hair Trans bilimsel ve teknik üstünlükle Saç Ekimi hizmeti verir. Saç Ekimi Organizasyonu ile Saç Ekimini tatil anlayışı ile birleştirerek ve konfor sunarak hastalarının mutluluğunu hedeflemektedir. 

   Doktor, Hastane ve Sağlık Personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kuruluştur. 

   Saç Ekimi, Sağlık ve Estetik ile birleşen bir sanattır. Bu sanatın icra edilmesi için saçsızlıkla sorun yaşayan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve saç konusunda tüm bakımları dahil hizmet veren, kişiye özel fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti için çalışmalarını kişi odaklı tutan bir yapıya sahiptir. 

   Mega Hair Trans Saç Ekimi konusunda Avrupa, Amerika ve Kanada ülkelerindeki gelişmeleri takip ederek, Bilgi ve Teknik paylaşımları yaparak, Türkiye’nin Saç Ekimi konusunda dünyada birinci sıralarda olmasını sağlamakla kendisine misyon ve vizyon edinmiştir. 

   Mega Hair Trans’ın kurucusu Gülten Ünveren’dir. Halen Mega Hair Trans’da Genel Direktör olarak çalışmaktadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Sagılarımızla...

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

İLETİŞİM

Telefon
+90 212 351 59 89
+90 212 351 59 88
+90 532 374 32 95 whatsapp ✔

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp