Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Saç Ekimi

İstanbul Saç Ekimi

Sizi Hemen Arayalım!

Bilgi Almak İster Misiniz?

Saç Ekimi

   Motorlu Fue Yöntemiyle Saç Ekimi Cerrahi bıçaklar kullanılmaksızın özel bir moturun ucundaki 0.6-0.8 mm lik dönen delikli uçlarla saçlı derinin kök ortasında kalacak ve hiç zarar görmeyecek şekilde dönerek içine girip kökleri alıp dışarı çıkarma tekniğine motorlu fue denir. Motor uçları çok ince olduğundan saç kökü alınan yerde kanama olmaz, dikiş atılması gerekmez. Dökülmeme özelliği olan saç köklerinin bulunduğu ense üzeri bölgeden kökler motorla aralıklı olarak cilt altına girilir ve kökler dışarı çıkarılır. Çıkarılan kökler özel pensetler aracılığıyla enseden toplanır.Ense üzerinden veya vucudun diğer bölgelerinden de toplanan kökler tekli veya ikili ayrılır. Bir seansta ortalama 10.000 -  15.000 tel yani 3000 -  4000 grafts çıkarlır. Bu sayı orta dereceli bir saç açıklığını bir seansta kapatabiliriz anlamındadır. Gerekirse ertesi günü işleme devam edilerek daha fazla sayıda saç ekimi yapılır. Saç kökleri özel losyonlar içinde toplanır ve bu işlem bittiğinde yeni saç çizgisi çizilir veya ekilecek alan belirlemesi yapılır. Tüm anlatılan işlemler lokal anestezi ile ağrısız gerçekleştirilir. Ekilecek alanlara Mega Hairtrans'ın özel uçları Sapphire Blade Değerli Cam Uçlar ile (Anti Alerjik) kanallar açılır ve açılan kanalların etrafına daha fazla saç ekimi yapabilmek için ince slit dediğimiz sıyrıklar açılır. Tüm bu açılan kanallara saçlar tohum şeklinde saç kökleri bırakılır.Bu teknik bize daha sık ve doğal görünümlü saç ekimi yapmayı sağlamıştır. Biz buna Mega Sapphire Blade Fue Tekniği diyoruz.

  Mega Hair Trans’ın kurucusu Gülten Ünveren’dir. Halen Mega Hair Trans’da Genel Direktör olarak çalışmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi ve saç ekimi fiyatları için detaylı bilgi analiz veya bilgi almak için bizi arayabilir, fotoğraflarınızı watsapp'tan gönderebilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

İLETİŞİM

Telefon
+90 212 351 59 89
+90 212 351 59 88
+90 532 374 32 95 whatsapp ✔

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp