Mega Hair Trans Saç Ekimi
İletişim Hattımız

+90 532 374 32 95

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Bıyık Ekimi

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

FUE DHI Yöntemiyle Bıyık Ekimi

   FUE yönteminin gelişmesiyle özel alanlara yapılan saç nakli işlemleri oldukça populer hale gelmiştir. Bunlardan biride bıyık ekimidir. Bıyık Ekimi özel DHI kalemleri ile cildin içine istenen yöne hiç bir kesimi yapılmadan kökleri enjekte ederek yapılmaktadır. Kökleri istediğimiz yöne enjekte edebildiğimiz için doğal bıyık görünümü sağlanmış olabilir. İz kalmaması için DHI Bıyık Ekimi yöntemi ve ince uçlar kullanılır.  


Bıyık Ekimi Kimlere Yapılmalı

   Köselik, yanık izi, kaza, ameliyat izi travmatik olaylara bağlı küçük lokalize alanlarda olur. Bıyık Ekimi işlemini genelde sakal kıllarından yapılmaktadır. Bıyık Ekimi sonrasında istenildiği saman traş edilebilir, şekil verilebilirsiniz hatta uzatabilirsiniz.

Bıyık Ekimi Fiyatları

   Bıyık ekimi ve bıyık ekimi fiyatları için detaylı bilgi analiz veya bilgi almak için bizi arayabilir, fotoğraflarınızı watsapp'tan gönderebilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Fue Tekniği Nedir

   Cerrahi bıçaklar kullanılmaksızın özel bir moturun ucundaki 0.6-0.8 mm lik dönen delikli uçlarla saçlı derinin kök ortasında kalacak ve hiç zarar görmeyecek şekilde dönerek içine girip kökleri alıp dışarı çıkarma tekniğine motorlu fue denir. Motor uçları çok ince olduğundan saç kökü alınan yerde kanama olmaz, dikiş atılması gerekmez.Dökülmeme özelliği olan saç köklerinin bulunduğu ense üzeri bölgeden kökler motorla aralıklı olarak cilt altına girilir ve kökler dışarı çıkarılır.Çıkarılan kökler özel pensetler aracılığıyla enseden toplanır.Ense üzerinden veya vucudun diğer bölgelerinden de toplanan kökler tekli veya ikili ayrılır. Bir seansta ortalama 6000 tel yani 3000-4000 grafts çıkarlır. Bu sayı orta dereceli bir saç açıklığını bir seansta kapatabiliriz anlamındadır. Gerekirse ertesi günü işleme devam edilerek daha fazla sayıda saç ekimi yapılır. Saç kökleri özel losyonlar içinde toplanır ve bu işlem bittiğinde yeni saç çizgisi çizilir veya ekilecek alan belirlemesi yapılır. Tüm anlatılan işlemler lokal anestezi ile ağrısız gerçekleştirilir. Ekilecek alanlara Mega Hairtrans'ın özel uçları Sapphire Blade Değerli Cam Uçlar ile (Anti Alerjik) kanallar açılır ve açılan kanalların etrafına daha fazla saç ekimi yapabilmek için ince slit dediğimiz sıyrıklar açılır.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp
Mega HairTrans
Çevrimiçi
Mega HairTrans
Saç Ekimi hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki WhatsApp Sohbet butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Whatsapp ile gönderin anında ücretsiz analiz yapalım.
10:20
Whatsapp Sohbet
ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ