Mega Hair Trans Saç Ekimi
İletişim Hattımız

+90 532 374 32 95

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Hakkımızda

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

   Türkiye de 1995’ten bu güne gelen, 25 yıldır sadece Saç Ekimi üzerine hizmet veren bir kuruluştur. Türkiye'ye Yurtdışı’ndan Saç Ekimi hastası getiren ve saç ekiminin Türkiye de sektör haline gelmesini sağlayan ilk Sağlık Turizmi öncülerindendir. Yurtdışı’ndaki yabancıların veya Tükler'in Saç Ekimi için Türkiye'ye gelmelerini organize eder ve Saç Ekimi ile sağlıkta güven kazanarak Sağlık Turizmine katlı sağlayan bir kuruluştur. Mega Hairtrans Vizyon ve Misyonu'nu Yurtdış'ından Türkiye'ye saç ekimi için gelen kişilere tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak şekilde hizmet vermeyi amaçlar.

   Maga HairTrans bilimsel ve teknik üstünlükle Saç Ekimi hizmeti verir. Saç Ekimi Organizasyonu ile Saç Ekimini tatil anlayışı ile birleştirerek ve konfor sunarak hastalarının mutluluğunu hedeflemektedir. 

   Doktor, Hastane ve Sağlık Personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kuruluştur. 

   Saç Ekimi, Sağlık ve Estetik ile birleşen bir sanattır. Bu sanatın icra edilmesi için saçsızlıkla sorun yaşayan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve saç konusunda tüm bakımları dahil hizmet veren, kişiye özel fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti için çalışmalarını kişi odaklı tutan bir yapıya sahiptir. 

   Mega Hairtrans Saç Ekimi konusunda Avrupa, Amerika ve Kanada ülkelerindeki gelişmeleri takip ederek, Bilgi ve Teknik paylaşımları yaparak, Türkiye’nin Saç Ekimi konusunda dünyada birinci sıralarda olmasını sağlamakla kendisine misyon ve vizyon edinmiştir. 

   Mega Hairtrans’ın kurucusu Gülten Ünveren’dir. Halen Mega Hairtrans’da Genel Direktör olarak çalışmaktadır.

Daha detaylı bilgi, saç analizi ve size özel bilgiler için Gülten Ünveren'den bilgi alabilirsiniz


Sagılarımızla...

Sağlık Bakanlığı İzinleri


BİZİM FARKIMIZ

Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi

   İsviçre’de Özel Üretilen PRO DHI Kalemler ile Organik Saç Hücrelerini kalem tekniği (DHI Tekniği) ile doğal görünüm sağlayacak şekilde ekiyoruz.

   Megahairtrans olarak 2021’de Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi teknolojisini kullanıyoruz. Bunu açıklamak gerekirse yaptığımın işin alt yapısını hem FUE ile destekliyoruz hem de Choi kalemlerin birlikte kullanılmasıyla uyguluyoruz. Alt yapısı FUE olan uygulamanın üst yapısı olarak yani iki bölüm olarak Choi kalemler ile Direcht Hair Implanter dediğimiz DHI ile ekim yapıyoruz. FUE ( Follicular Unit Extraction) tekniği uzun yıllardır ortalama 15 yıldır dokuları ense bölgesinden alma tekniği olarak uygulanmaktadır. Fue; saç dokusu toplama tekniğidir. Saç dokuları FUE tekniği ile toplanır. Fue olmadan DHI tekniğine geçilemez. Alınan dokuların cildin altına geçirme tekniği DHI (Choi Kalemler) ile kanal açmadan enjekte etme uygulamasıdır.

   Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekiminin Avantajları Kanal açmalı ekim tekniklerine göre çok fazladır.

İşte Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi Avantajları;
1- Birinci Avantajımız saçlı bölgelere ekim yapılabilir traşa gerek yoktur.
2- Çok Küçük ve çok büyük saç açıklarında uygulanabilir.
3- Kadınlarda saç kesilmedi için çok avantajlıdır.
4- Saç kesimi olmadığı için sosyal hayata hemen geri dönüş sağlanır.
5- Mega Hairtrans’ın uyguladığı Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi ile istenilen sayıda doku parçası ile ekim yapılabilir.
6- Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi tekniği ile FUE kanal açılım sistemdeki 5000 Doku parçalı ekim yapılabilmektedir.
7- 1 Seansta Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi ile 5000 doku parçası ekildiğinde orta derecede saç açıklığı kapanabilir.
8- Kanal açımı olmadığından kanama olmamaktadır.
9- Kanama Olmadığı için şişme olmamaktadır.
10- Ağrı acı hissi yoktur. Kolay iyileşme ile işinize hızlı dönebilirsiniz.
11- 2 Gün Sonra havuz ve denize girebilirsiniz.
12- Saç bakımları kolaydır. Kabuklanma az olur.
13- Fue kanal sisteminde 15 günde yapılan bakım Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi’nde 3 günde tamamlanır. 
14- Organik dokular yağ hücreleri ile nakledildiği için operasyon sonrası saç dökümü çok az olur. Saç Dökülmesi en aza indirilir. 
15- Cilde hiçbir travma yapılmadığı için iz kalmaz. Saç Ekimi yapıldığı belli olmaz. Doğal bir görünüm sağlar.

   Biz Megahairtrans olarak saç bakımlarınızı vitaminlerle destekliyoruz. Her saç ekiminde PRP uygulayarak saçlarınızı güçlendiriyoruz. Hem teknik olarak hem de Saç Ekimi sonrası uygulamalarla Saç Ekiminde konforlu rahat son teknoloji olan Mega Pro Plus DHI Organik Saç Ekimi tekniğimizi uygulayarak saç ekiminde yeni bir dönem başlatıyoruz. Bu teknik 25 yıllık saç ekimi tecrübemizin ve İsviçre’de aldığımız profesyonel eğitimlerin başarısı olarak ortaya çıkmıştır.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp
Mega HairTrans
Çevrimiçi
Mega HairTrans
Saç Ekimi hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki WhatsApp Sohbet butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Whatsapp ile gönderin anında ücretsiz analiz yapalım.
10:20
Whatsapp Sohbet
ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ