Mega Hair Trans Saç Ekimi
İletişim Hattımız

+90 532 374 32 95

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Saç Ekimi Analizi

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

Saç Analizi

Dünyada sayılı saç ekimi merkezinde kullanılan yeni bir saç analiz cihazı kliniğimiz de kullanılmaktadır. Merkezimizde saç üzerine çalışan uzmanlar tarafında detaylı saç analiz raporu vererek sizin saçınızla ilgili bilgilerinizi arttırıyoruz. Uzmanlarımız saç analizi ile saçlarınızın sorunlarını tespit ederek saç tedavinizi planlama ve yapılan tedavilerin olumlu sonuçlarını gerçekçi bir şekilde rapor ederek size uygun bir tedavi sunuyoruz.

Kapiloskopi(Capiloscopy):

Saç ve saçlı deri yüksek büyütmeli mercekler aracılığıyla ekrana yansıtılır. "Data bank"taki diğer saçlı deri problemleri ile karşılaştırılarak sorunun tipini belirlemeye yarar. Aynı zamanda uygulanan tedaviler sonrası saçlı deriniz ve saçınızdaki düzelmeleri, eski fotoğraflarınızla karşılaştırma yaparak değerlendirme imkanı sunar.

Dansitometri(Densitometry):

Santimetrekaredeki saç sayısının sayılmasında kullanılır. Yüksek büyütmelerle ekrana yansıtılan görüntü üzerinde tekli, 2´li ve 3´lü foliküler üniteler işaretlenir. Sistem bize santimetre karedeki foliküler ünite ve saç sayısını hesaplar. Bu ölçüm gerek saç ekimi öncesi verici alandaki ve ekilecek alandaki saç sayısının kesin ve objektif olarak belirlenmesini sağlar. Aynı zamanda uygulanan tedaviler sonrası, önceki bulgularla karşılaştırma yaparak iyileşmenin derecesi hakkında bilgi sunar.

Sebum (yağ salgılanma) Oranı:

Cildin yağ salgılanma oranını ölçen bant cilde bir aplikatör aracılığıyla uygulanır. Belli bir süre tutulduktan sonra ekran üzerine konularak yağ miktarını ölçer. Bu sistem yine kullanılan tedavinin etkinliğini ve şampuanların etkisini belirlemede uygulanan bir ölçümü bize verir.

Trichogram:

Kafa derisinin 4 farklı bölgesinden alınan kıl örnekleri video kamera önüne konularak ekrana yansıtılır. Koparılan bu kıl örneklerinin saçın gelişme evresinin(anagen, katagen, telogen) hangi düzeyinde olduğu belirlenir. Sistem otomatik olarak anagen/telogen oranını bize verir. Bu ölçüm yine tedavi etkinliğinin sayısal olarak saptanmasında bize yardımcı olur.

Fototrichogram:

Saçın büyüme evresinin bilimsel olarak saptanmasında yardımcı olur. Yarım santimetre karelik bir alan traşlandıktan sonra bölgeden bir fotoğraf alınır. 3 gün sonra aynı bölgeden alınan diğer fotoğraf üst üste konularak anagen/telogen saç oranı belirlenir. Saçın uzama oranı ve uzamakta olan saçların oranı hakkında bilgi verir. Bu sistemin bize sağladığı bir diğer avantaj ise video kamera ile fotoğrafınızı çekebiliyoruz. Daha sonra ki gelişmelerde sonuçların değerlendirilmesi açısından bu önemli bir veri. Ayrıca özel bir program ile dökülmüş olan alanın büyüklüğü santimetre kare olarak tespit edilebiliyor. Bu sayede ihtiyacınız olan greft sayısı ve alınabilecek greft sayısı ile kaç seans gerektiği saptanabiliyor.

Tüm bu analizler, fotoğraf, önerilen tedavi ve bakım önerileri hastanın sayfası üzerine kaydedilerek daha sonraki kontrol amaçlı gelişlerde karşılaştırma imkanı sağlar.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp
Mega HairTrans
Çevrimiçi
Mega HairTrans
Saç Ekimi hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki WhatsApp Sohbet butonuna tıklayarak sorabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Whatsapp ile gönderin anında ücretsiz analiz yapalım.
10:20
Whatsapp Sohbet
ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ