Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Saç Ekimi Norwood Skalası

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

Saç Ekimi Norwood Skalası

Norwood 1:Genç saç cizgisi.Genellikle ekime ihtiyaç yoktur. Ancak saç çizgisi bu sınırlar içinde kalıp , sadece bir seyrelme sözkonusu ise ekim yapılabilir. Gençlerde dökülmenin devam etme riski nedeniyle saç ekimi yerine ilaç tedavisi uygulanması daha uygundur. Orta yaş ve üzerinde sıklaştırma amaçlı ekim gerçekleştirilebilir.

Norwood 2-2a:kelliğin ilk evresi.ön saç çizgisi,ortada bir adacık bırakmadan orta hata kadar gerilemiştir.olgun saç cizgisi:şakakların her iki tarafta sacsız yada cok az saclıbırakacak şekilde derin gerileme.bu görüntü kellik olarak kabul edilebilecek minumum saç dökülmesini içerir. Sadece köşelerdeki dökülmeyi kapsayan bu dökülme için (4000 saç kökü ) aralığında ekim yapılabilir.

Vertex 3: Dökülen alanın genişliğine göre ( 5000 saç kökü ) aralığında ekim yapılabilir.

Norwood 4:ön şakaklarda gerileme daha belirgin,tepedeki saçsız alan daha geniştir.öndeki saçsız böge tepedekinden yalnızca ince bir saç şeridiyle ayrılır.. Burada ekilecek miktaRI( 6000 saç kökü ) arasında değişiklik gösterebilir.

Norwood 4 a: (6000 saç kökü ) aralığında ekim yapılabilir.

Norwood 5:Öndeki ve tepedeki saçsız alanlar genişlemiştir.iki bölge arasındaki saçlı şerit neredeyse yok denecek kadar incelmiş yada seyrelmiştir.(7000 saç kökü ) ekilebilir.

Norwood 5 a:Öndeki ve tepedeki sacsız bölgeler daha da genişlemiş ve birleşmiştir. 2800-3500 greft ( 8000 ) ekilebilir. Ekilecek miktar verici alanın yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

Norwood 6-7:at nalı şeklinde ince bir saççemberi;saç cizgisi arkaya kadar gerilemiştir.hala saçlı olan arka ve yanlarda seyrelme mevcuttur.(10.000 saç kökü) aralığında ekim gerçekleştirilebilir.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp