Mega Hair Trans Saç Ekimi
Sabit Hatlarımız

+90 212 351 59 89

+90 212 351 59 88

Detaylı Bilgi İçin Whastapp'dan
Fotoğraf Gönderebilirsiniz.

Sakal Ekimi

Doğru Adres, Doğru Bilgi ve Doğru Fiyat için tıklayın.
+90 (532) 374 32 95

FUE DHI Yöntemiyle Sakal Ekimi

   FUE yönteminin gelişmesiyle özel alanlara yapılan saç nakli işlemleri oldukça populer hale gelmiştir. Bunlardan biride sakal ekimidir. Sakal Ekimi özel DHI kalemleri ile cildin içine istenen yöne hiç bir kesimi yapılmadan kökleri enjekte ederek yapılmaktadır. Kökleri istediğimiz yöne enjekte edebildiğimiz için doğal sakal görünümü sağlanmış olabilir. İz kalmaması için DHI Sakal Ekimi yöntemi ve ince uçlar kullanılır.  


Sakal Ekim Kime Yapılmalı

   Sakalsızlık sorunu köselik dediğimiz total sakal yokluğu ve ya da sakalların seyrekliği şeklinde olabilir. Bu durumda FUE yöntemi ile iki kulak arası bölgesinden alınan greftler sakal bölgesine DHI Sakal Ekimi Yöntemiyle nakledilir.


   Travma, yanık, trafik kazası gibi bir nedene bağlı kısmi sakal yokluğunda ise sakal olan bölgelerden alınıp bu alanlara sakal ekimi yapılır.
Sakal ekimi işleminde en önemli kriter doğru açılar verebilmektir. Çene üstü, çene bölgesi ve çene altı kısmı sakalların açıları çok farklıdır. Bu açılara uygun yapıldığı taktirde doğal görünüm rahatlıkla oluşturulabilir.

Sakal Ekimi Fiyatları

   Sakal ekimi ve sakal ekimi fiyatları için detaylı bilgi analiz veya bilgi almak için bizi arayabilir, fotoğraflarınızı watsapp'tan gönderebilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Saç Ekimi Merkezi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mega Hair Trans
SİZİ ARAYALIM!
Mega Hair Trans
Whastapp'dan Fotoğraf Gönderebilirsiniz.
Whatsapp Butonuna Tıklayarak Saç Ekim Merkezimize Hemen UIaşıp 1 Dakika İçinde Fiyat alabilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ WhatsApp